Home
producten
over ons
fabriek tocht
Kwaliteitscontrole
contact met ons op
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber Optic Patch Cord

FC aan Sc 3.0MM die van het de Vezel Optische Flard van G655 het Duplexkoord UPC LSZH-Jasje oppoetsen

Van goede kwaliteit de kabel van typec gegevens voor verkoop
Van goede kwaliteit de kabel van typec gegevens voor verkoop
Ik ben online Chatten Nu

FC aan Sc 3.0MM die van het de Vezel Optische Flard van G655 het Duplexkoord UPC LSZH-Jasje oppoetsen

China FC aan Sc 3.0MM die van het de Vezel Optische Flard van G655 het Duplexkoord UPC LSZH-Jasje oppoetsen leverancier
FC aan Sc 3.0MM die van het de Vezel Optische Flard van G655 het Duplexkoord UPC LSZH-Jasje oppoetsen leverancier FC aan Sc 3.0MM die van het de Vezel Optische Flard van G655 het Duplexkoord UPC LSZH-Jasje oppoetsen leverancier

Grote Afbeelding :  FC aan Sc 3.0MM die van het de Vezel Optische Flard van G655 het Duplexkoord UPC LSZH-Jasje oppoetsen

Productdetails:

Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Certificering: CE
Modelnummer: Fiber Optic Patch Cord

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: Geen
Prijs: Contact us for the price
Verpakking Details: PE zakken
Levertijd: 10-15 dagen op ontvangstbewijs van betaling
Betalingscondities: T / T, Western Union
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Type vezel: G655 Toepassing: Voor de interne verbinding van het ruimtemateriaal
Type connector: ST SC LC FC Materiaal: LSZH
kleur: Geel Type: enige wijze
Punt: glasvezel patchkabel Vezeltelling: Duplex

FC aan Sc 3.0MM van het de Vezel Optische Flard van G655 het Duplex het Koordupc Oppoetsen, LSZH-Jasje

 

 

Punt Enige Wijze Multiwijze
Toevoegingsverlies <> <>
Terugkeerverlies PC≥50dB, UPC≥55dB, APC≥60dB
Tussenvoegsel-trekkracht Test 1000 keer
Herhaalbaarheid ≤0.1
Treksterkte ≥10KG
Werkende Temperatuur -40ºC~+85ºC
Ceramische Metalen kapspecificatie 125.5um concentriciteitsafwijkingen: ≤1um 127um concentriciteitsafwijking: ≤3um
Geschikte Vezel 9/125um 50/125um, 62.5/125um

 

Toepassingen


1.Local Area Network (LAN)
2.Data communicatienetwerk
3.Telecommunication optisch transmissienetwerk
4.Optical toegangsnetwerk (OAN)
5.Active apparatenbeëindiging
6.Fiber de transmissie van opticagegevens (FODT)
7.Test materiaal
8.CATV 

Contactgegevens
HONGKONG INFINI CO.,LTD

Contactpersoon: sales

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)