Home
producten
over ons
fabriek tocht
Kwaliteitscontrole
contact met ons op
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber Optic Patch Cord

MPO - van de de Wijzevezel van MPO Simplex Enig Optisch het Flardkoord 12 Kern Gele Kleur

Van goede kwaliteit de kabel van typec gegevens voor verkoop
Van goede kwaliteit de kabel van typec gegevens voor verkoop
Ik ben online Chatten Nu

MPO - van de de Wijzevezel van MPO Simplex Enig Optisch het Flardkoord 12 Kern Gele Kleur

China MPO - van de de Wijzevezel van MPO Simplex Enig Optisch het Flardkoord 12 Kern Gele Kleur leverancier

Grote Afbeelding :  MPO - van de de Wijzevezel van MPO Simplex Enig Optisch het Flardkoord 12 Kern Gele Kleur

Productdetails:

Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Certificering: CE
Modelnummer: Fiber Optic Patch Cord

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: Geen
Prijs: Contact us for the price
Verpakking Details: PE zakken
Levertijd: 10-15 dagen op ontvangstbewijs van betaling
Betalingscondities: Western union, T/T
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Type vezel: SM of MM. Toepassing: Gegevenscentrum
Lengte: 2m, 3m Connector: MPO
Materiaal: LSZH Naam van het product: Fiber Optic Patch Cord
kleur: Geel Vezeltelling: kern 12

MPO - Simplex Enige Wijze 3.0MM van MPO Koordtypes van het Vezel Optische Flard, LSZH

 

Het het flardkoord wordt van MPO/MTP-ontworpen aan hoogte - oplossingen van dichtheids de multivezels, pasvorm voor verschillend installatiemilieu en gemakkelijk om tussen de boomstamlijn, de datacentra en de gebouwen te installeren. Onze boomstamkabels zijn 100%-geteste fabriek en kunnen aan uw speciale vereisten voldoen.

 

MPO-Beëindiging
Type Enige wijze (APC poetsmiddel) Multiwijze (PC-poetsmiddel)
Vezeltelling 8, 12, 24 enz. 8, 12, 24 enz.
Vezeltype G652D, G657A1 enz. OM1, OM2, OM3, OM4 ENZ.
Maximumtoevoegingsverlies Norm Elite Met beperkte verliezen Norm Elite Met beperkte verliezen
≤0.75 dB ≤0.35 dB ≤0.75 dB ≤0.35dB
Terugkeerverlies ≥55 dB N/A
Het werk Temperatuur -40ºC ~ 80ºC -40ºC ~ 80ºC
Testgolflengte 1310nm 850nm
Generische Schakelaarbeëindiging
Type Enige wijze Multimode
UPC APC PC
Max. Toevoegingsverlies ≤0.3dB ≤0.3dB ≤0.3dB
Typisch Toevoegingsverlies 0.2dB 0.2dB 0.2dB
Terugkeerverlies ≥55dB ≥65dB ≥25dB
Het werk Temperatuur -40ºC ~ 80ºC
Testgolflengte 1310nm 850nm

Contactgegevens
HONGKONG INFINI CO.,LTD

Contactpersoon: sales

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)