Home
producten
over ons
fabriek tocht
Kwaliteitscontrole
contact met ons op
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber Optic Patch Cord

Verbindingsdraad van de hoge snelheidssm de Simplex Optische Vezel/het Flardkoord van de Vezel Optisch Kabel

Van goede kwaliteit de kabel van typec gegevens voor verkoop
Van goede kwaliteit de kabel van typec gegevens voor verkoop
Ik ben online Chatten Nu

Verbindingsdraad van de hoge snelheidssm de Simplex Optische Vezel/het Flardkoord van de Vezel Optisch Kabel

China Verbindingsdraad van de hoge snelheidssm de Simplex Optische Vezel/het Flardkoord van de Vezel Optisch Kabel leverancier

Grote Afbeelding :  Verbindingsdraad van de hoge snelheidssm de Simplex Optische Vezel/het Flardkoord van de Vezel Optisch Kabel

Productdetails:

Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Modelnummer: Fiber Optic Patch Cord

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: Geen
Prijs: Contact us for the price
Verpakking Details: PE zakken
Levertijd: 10-15 dagen op ontvangstbewijs van betaling
Betalingscondities: T / T, Western Union
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Toevoegingsverlies: ≤0.3dB Connector: LC
Materiaal: PVC Naam van het product: Fiber Optic Patch Cord
kleur: Geel golflengte: 850 NM, 1310nm of 1550nm
Herhaalbaarheid: < =0.3dB Kwaliteitscontrole: 100% test alvorens te verschepen

E2000 / APC - Verbindingsdraad van de de Schakelaarsm de Simplex optische vezel van LC/UPC/Flardkoord

 

Deze optische het flardkabels worden van de hoge snelheids singlemode 9/125um vezel geëindigd met de vezel optische schakelaars van LC/UPC op één eind en van E2000/APC vezel optische schakelaars op het andere eind. LC de schakelaar betekent Lucent-Schakelaars, noemde ook Kleine Schakelaars of de Lokale Schakelaars, deze balansschakelaars zijn de gemeenschappelijkste keus de toepassingen voor van FTTH (vezel aan het huis) in gebruik voor Datacom en Telcom.

Ons uitgebreid gamma van de kabels van het vezelflard wordt geëindigd met overzichtsschakelaars en beschikbaar in om het even welke combinatie van ST, Sc, LC, FC met poetsmiddeltypes van PC, UPC of APC om uw norm of douaneconfiguraties te ontmoeten. Ons van het optische vezelkabel/flard koord is geometrisch geïnspecteerd met interferometers en getest met van de toevoegingsverlies en bezinning testmateriaal om uitzonderlijke prestaties te verzekeren.

 

Punt Enige Wijze Multiwijze
Toevoegingsverlies <> <>
Terugkeerverlies PC≥50dB, UPC≥55dB, APC≥60dB
Tussenvoegsel-trekkracht Test 1000 keer
Herhaalbaarheid ≤0.2
Treksterkte ≥10KG
Werkende Temperatuur -40℃~+85℃
Ceramische Metalen kapspecificatie 125.5um concentriciteitsafwijkingen: ≤1um 127um concentriciteitsafwijking: ≤3um
Geschikte Vezel 9/125um 50/125um, 62.5/125um

 

Contactgegevens
HONGKONG INFINI CO.,LTD

Contactpersoon: sales

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)