Home
producten
over ons
fabriek tocht
Kwaliteitscontrole
contact met ons op
Vraag een offerte aan
Thuis Producten

Fiber Optic Attenuator

Van goede kwaliteit de kabel van typec gegevens voor verkoop
Van goede kwaliteit de kabel van typec gegevens voor verkoop
Ik ben online Chatten Nu

Fiber Optic Attenuator

(20)
China LC veranderlijke Vezel Optische Demper om het Teken van FTTH te verminderen/CATV- fabriek

LC veranderlijke Vezel Optische Demper om het Teken van FTTH te verminderen/CATV-

LC de veranderlijke Optische Demper van de Dempervezel om het Teken van FTTH te verminderen/CATV- Eigenschappen: 1. Hoog terugkeerverlies, geen behoefte van extra kabel 2. Geschikt voor paneelinstallatie. 3. ... Read More
2019-06-05 16:49:43
China Van de de Vezel Optisch Demper van Sc/UPC 30dB Enig de Wijzemannetje - Vrouwelijk Vast Plug-in fabriek

Van de de Vezel Optisch Demper van Sc/UPC 30dB Enig de Wijzemannetje - Vrouwelijk Vast Plug-in

Sc/UPC 30dB kiest Optische Demper van de Wijze Male-Female Plug-in vaste Vezel uit Eigenschappen Enig de Wijzemannetje van Sc aan Vrouwelijke Vezel Optische Demper Volledig - compatibel systeem met Sc-vezel ... Read More
2019-05-27 10:22:52
China FC PC-Vezel Optische Adapters binnen - de Optische Veranderlijke Demper VOA van de Lijnvezel fabriek

FC PC-Vezel Optische Adapters binnen - de Optische Veranderlijke Demper VOA van de Lijnvezel

FC/PC-van de de Vezel Optische Veranderlijke Demper VOA van Vezel de Optische Adapters In-Line Veranderlijke Optische Demper Beschrijving Kabels van het vezel worden de optische flard gebruikt op twee ... Read More
2019-05-27 10:22:52
China Singlemode Mannetje van 1dB LC aan Vrouwelijke het Jaargarantie van Blue1 van de Vezel Optische Demper fabriek

Singlemode Mannetje van 1dB LC aan Vrouwelijke het Jaargarantie van Blue1 van de Vezel Optische Demper

Singlemode de dempermannetje van 1dB LC aan het vrouwelijke Blauw van de Vezel Optische Demper Als gebruikten de optische passieve apparaten, dempers hoofdzakelijk in optische vezel om optische machtsprestaties ... Read More
2019-05-20 14:23:40
China Vast of Stoptype de demper Multimode Plastiek van Vezel Optische Sc LC FC ST of Metaalhuisvesting fabriek

Vast of Stoptype de demper Multimode Plastiek van Vezel Optische Sc LC FC ST of Metaalhuisvesting

Multimode Mannetje van de Optische Vezeldemper aan Vrouwelijk Sc, LC, FC, ST bevestigde type of Stoptype vezel optische demper Eigenschappen: Lage achterbezinning en Lage PDL De waarde van de hoge precisievermi... Read More
2019-05-20 11:50:28
China 12dB kies de Demper van de Wijzevezel uit om Input Optische Macht Attenuatore te verminderen fabriek

12dB kies de Demper van de Wijzevezel uit om Input Optische Macht Attenuatore te verminderen

12dB kies de Demper van de Wijzevezel uit om Input Optische Macht Attenuatore te verminderen Het wordt gebruikt om de input optische macht te verminderen en de vervorming van de optische ontvanger te vermijden ... Read More
2019-06-16 20:58:18
China LC/UPC Enige Wijze 7 van de Vezel Optische Demper OB-Golflengte glasfaser-Demper fabriek

LC/UPC Enige Wijze 7 van de Vezel Optische Demper OB-Golflengte glasfaser-Demper

LC/UPC Enige Wijze 7 van de Vezel Optische Demper OB-Golflengte glasfaser-Demper De vaste vezel optische dempers zijn beschikbaar in de stijl van LC, van Sc, ST, en FC-met APC en UPC poetsmiddel. Over het ... Read More
2019-06-21 09:43:30
China Duurzame Singlemode 5db-Demper Lc/UPC voor Communicatiesysteem, Système DE mededeling fabriek

Duurzame Singlemode 5db-Demper Lc/UPC voor Communicatiesysteem, Système DE mededeling

Duurzame Singlemode 5db-Demper LC/UPC voor Communicatiesysteem, Système DE mededeling De optische vezeldempers handelen als zonnebril, die de vezel beschermen door te werken bij een specifieke golflengtewaaier. ... Read More
2019-06-21 09:40:31
China Van de de Wijzelc Input-output Vorm van de vezel de Optische Demper Enige Blauwe kleur fabriek

Van de de Wijzelc Input-output Vorm van de vezel de Optische Demper Enige Blauwe kleur

Van de de Wijzelc Input-output Vorm van de vezel de Optische Demper Enige Blauwe kleur Beschrijving De optische vezeldemper is een passief die apparaat wordt gebruikt om de intensiteit van optisch signaal te ... Read More
2019-06-25 11:57:14
China De mini de Vezeldempers van Groottesc/UPC kiezen Tijd van het Wijze10db de Lange Gebruikende Leven uit fabriek

De mini de Vezeldempers van Groottesc/UPC kiezen Tijd van het Wijze10db de Lange Gebruikende Leven uit

Van de de Vezel de Optische Demper van Sc/UPC Enige wijze 10dB Beschrijving De optische vezeldemper is een passief die apparaat wordt gebruikt om de intensiteit van optisch signaal te verminderen zonder de ... Read More
2019-06-26 10:38:12
Page 1 of 2|< 1 2 >|