Home
producten
over ons
fabriek tocht
Kwaliteitscontrole
contact met ons op
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber Optic Patch Cord

Van de de Vezel de Optische Vlecht van Sc/UPC van de Wijze/0.9mm 1.5m Vezel Enige Koorden van het de Vlechtenflard

Van goede kwaliteit de kabel van typec gegevens voor verkoop
Van goede kwaliteit de kabel van typec gegevens voor verkoop
Ik ben online Chatten Nu

Van de de Vezel de Optische Vlecht van Sc/UPC van de Wijze/0.9mm 1.5m Vezel Enige Koorden van het de Vlechtenflard

China Van de de Vezel de Optische Vlecht van Sc/UPC van de Wijze/0.9mm 1.5m Vezel Enige Koorden van het de Vlechtenflard leverancier

Grote Afbeelding :  Van de de Vezel de Optische Vlecht van Sc/UPC van de Wijze/0.9mm 1.5m Vezel Enige Koorden van het de Vlechtenflard

Productdetails:

Plaats van herkomst: Shenzhen China
Merknaam: OEM/ODM
Certificering: CE
Modelnummer: De optische vezelvlecht van Sc

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: geen MOQ
Prijs: Inquiry us now
Verpakking Details: PE zak in karton
Levertijd: 10-15 dagen
Betalingscondities: T / T, Western Union
Levering vermogen: 10000pcs per week
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
model: Fiber Optic kabel Type vezel: 9/125μm Enige Wijze
Naam van het product: Sc-vezelvlecht Connector: SC/UPC (LC, ST, FC voor keus)

 

Van de de Vezel de Optische Vlecht van Sc/UPC van de Wijze/0.9mm 1.5m Vezel Enige Koorden van het de Vlechtenflard

 

De vlecht is slechts aan de ene kant een lengte van vezelschakelaar permanent in bijlage. Beschikbaar in een grote waaier van kleuren en lengten, hebben wij de kabel die elke situatie kan passen. en vlecht die met diverse types van schakelaars wordt geassembleerd (zoals FC, Sc, ST, LC, MU, MTRJ enz. Er zijn drie soorten opgepoetst vezel Beëindigen-gezicht: PC, UPC EN APC.

 

Specificaties: 

 

Model SC/PC Het koppelen cycli >1000
Lengte 1.5M Werkende temperatuur 40℃-85℃
Toevoegingsverlies ≤0.3dB Treksterkte ≥90N
Wijze singlemode golflengte 1310nm of 1550nm
Gewicht 15bag/KG Jasjediameter 0.9mm

 

Toepassingen:
Mededelingen, Veiligheid, Procesbeheersing, Machtsgeneratie die, Stedelijke spoorpost, Kabel verpletteren,

Het Winkelcomplex van de signaalkabel, Elektronische toepassing, het systeem van het Computernetwerk, Stemcommunicatiesysteem, Intelligent subsysteem, Bedradingssysteem, Geïntegreerd bedradingssysteem, Videotransmissie. Video controle, CATV, Optische vezelsensor, Optische vezelcommunicatiesysteem, WAN, MENS, FTTH, LAN, PON,

 

Waarom kies ons?
1) OEM/EDM is beschikbaar, zijn wij professinalfabrikant.
2) De snelle levertijd is ons voordeel, voor kleine ordehoeveelheid, zou het 5-7 dagen vergen om de productie te beëindigen.
3) De uitstekende naverkoopdienst. Al naverkoop terugkoppelt zal binnen 12 uren worden behandeld.

Contactgegevens
HONGKONG INFINI CO.,LTD

Contactpersoon: sales

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)