Home
producten
over ons
fabriek tocht
Kwaliteitscontrole
contact met ons op
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber Optic Patch Cord

van de de Wijzevezel van 3M ST AAN ST Enig Optisch het Flardkoord, Gele Kleur

Van goede kwaliteit de kabel van typec gegevens voor verkoop
Van goede kwaliteit de kabel van typec gegevens voor verkoop
Ik ben online Chatten Nu

van de de Wijzevezel van 3M ST AAN ST Enig Optisch het Flardkoord, Gele Kleur

China van de de Wijzevezel van 3M ST AAN ST Enig Optisch het Flardkoord, Gele Kleur leverancier
van de de Wijzevezel van 3M ST AAN ST Enig Optisch het Flardkoord, Gele Kleur leverancier van de de Wijzevezel van 3M ST AAN ST Enig Optisch het Flardkoord, Gele Kleur leverancier

Grote Afbeelding :  van de de Wijzevezel van 3M ST AAN ST Enig Optisch het Flardkoord, Gele Kleur

Productdetails:

Plaats van herkomst: Shenzhen China
Merknaam: OEM/ODM
Certificering: CE
Modelnummer: ST aan ST

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: geen MOQ
Prijs: Inquiry us now
Verpakking Details: PE zak in karton
Levertijd: 10-15 dagen
Betalingscondities: T / T, Western Union
Levering vermogen: 10000pcs per week
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Type connector: FC/SC/ST/LC/E2000 OD: 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm
Uitwisselbaarheid: ≤0.2dB Herhaalbaarheid: ≤0.2dB
Temperatuurwaaier (℃): -40~+85 Lengte: 3M

ST AAN ST Enig Optisch het Flardkoord van de Wijzevezel, Gele Kleur, Duplex

 

Single-mode kabel van het vezelflard, die over het algemeen geel is, is samengesteld uit een vezel optische kabel die met de enige optische schakelaars van de wijzevezel op beide einden wordt geëindigd. Het wordt gewoonlijk gebruikt voor verbindingen over grote gebieden, zoals universiteitscampus en kabeltelevisienetwerken. Vergeleken met de kabel van multimode vezelflard, heeft single-mode kabel van het vezelflard een hogere bandbreedte.

 

De ST gebruikte schakelaars zijn kleine de vezel optische schakelaars van de vormfabriek lijkend op miniatuursc-schakelaars met hoogte - kwaliteit 1.25mm zirconiumdioxydemetalen kappen en balans het sluiten mechanisme. Zij zijn volledig - compatibel systeem met bestaande ST hardware.

 

ST is een vezel optische schakelaar met de cilindrische ceramische metalen kappen en eigenschappen van het bajonetsluiten. De meeste metalen kappen zijn ceramisch, maar wat zijn metaal of plastiek. Het wordt geconstrueerd met een metaalhuisvesting, kan in uit een vezel optische kabel worden opgenomen en worden verwijderd zowel snel als gemakkelijk. Het wordt algemeen gebruikt in netwerkmilieu's zoals campus, collectieve netwerken, industriële en militaire toepassingen.

 

specificaties SM, MM.
Schakelaartype St-ST
OD (mm) 0,9, 2,0, 3,0
Het oppoetsen SM PC DE HEREN PC UPC APC
Toevoegingsverlies ≤0.3dB ≤0.4dB ≤0.2dB ≤0.3dB
Terugkeerverlies ≥40dB ≥50dB ≥65dB
Uitwisselbaarheid ≤0.2dB
Herhaalbaarheid ≤0.2dB
Temperatuurwaaier (℃) -40~+85

 

Toepassingen:


Mededelingen,

Veiligheid, Procesbeheersing,

Machtsgeneratie,

Stedelijke spoorpost,

Kabel die, Signaalkabel verpletteren

Contactgegevens
HONGKONG INFINI CO.,LTD

Contactpersoon: sales

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)