Home
producten
over ons
fabriek tocht
Kwaliteitscontrole
contact met ons op
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber Optic Patch Cord

3.0MM Simplexfc/UPC aan van de Wijze3m van FC/UPC Enig van het de Vezelflard het Koordpvc

Van goede kwaliteit de kabel van typec gegevens voor verkoop
Van goede kwaliteit de kabel van typec gegevens voor verkoop
Ik ben online Chatten Nu

3.0MM Simplexfc/UPC aan van de Wijze3m van FC/UPC Enig van het de Vezelflard het Koordpvc

China 3.0MM Simplexfc/UPC aan van de Wijze3m van FC/UPC Enig van het de Vezelflard het Koordpvc leverancier
3.0MM Simplexfc/UPC aan van de Wijze3m van FC/UPC Enig van het de Vezelflard het Koordpvc leverancier 3.0MM Simplexfc/UPC aan van de Wijze3m van FC/UPC Enig van het de Vezelflard het Koordpvc leverancier 3.0MM Simplexfc/UPC aan van de Wijze3m van FC/UPC Enig van het de Vezelflard het Koordpvc leverancier

Grote Afbeelding :  3.0MM Simplexfc/UPC aan van de Wijze3m van FC/UPC Enig van het de Vezelflard het Koordpvc

Productdetails:

Plaats van herkomst: Shenzhen China
Merknaam: OEM/ODM
Certificering: CE
Modelnummer: Fiber Optic Patch Cord

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: geen MOQ
Prijs: Inquiry us now
Verpakking Details: PE zak in karton
Levertijd: 10-15 dagen
Betalingscondities: T / T, Western Union
Levering vermogen: 10000pcs per week
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
-modus: enige wijze kleur: geel
polijsten: UPC Jas: PVC
Lengte: 3M OD.: 3.0mm

3.0MM Simplexfc/UPC aan van de Wijze3m van FC/UPC Enig van het de Vezelflard het Koordpvc

 

De enige optische het flardkabels van de wijzevezel gebruiken 9/125 („9“ vertegenwoordigen de diameter van de kern, en „125“ vertegenwoordigen de diameter van de bekleding) de vezelkabels van de micron bulk enige wijze. Het gemeenschappelijkste type van enige wijzevezel heeft een kerndiameter van 8 tot 10 microns. In enige wijzekabels, lichte reizen naar het centrum die van de kern in één enkele golflengte, het signaal toestaan om sneller te reizen en over langere afstanden zonder een verlies van signaalkwaliteit dan met multimode aanleg van kabelnetten mogelijk is.

 

De enige wijzevezel en multimode vezel kunnen dezelfde snelheid van 1Gbps aan 100Gbps bereiken. Aangezien de transmissiestraal van enige wijzevezel kleiner is dan dat van multimode vezel, kan één enkele wijzevezel slechts door één straal tijdens signaaltransmissie worden verspreid. Zodat het verspreidende fenomeen niet zal veroorzaakt worden, en een lange afstand zonder misvorming kan worden overgebracht. Daarom kan de enige wijzevezel afstandswaarde van 5km tot 120km steunen, terwijl multimode vezel afstand van 100m tot 550m kan steunen.

 

De FC-schakelaars in onze flardkoorden worden gebruikt worden ontworpen volgens de normen van NTT FC met hoogte - de metalen kappen van het kwaliteitszirconiumdioxyde en niet optisch maken prestaties die los. Zij zijn volledig - compatibel systeem met bestaande FC-hardware.

 

FC de schakelaar gebruikt een rond die screw-type onderdeel van vernikkeld of roestvrij staal wordt gemaakt. Het eindgezicht baseert zich op een groeperingssleutel voor correcte toevoeging en in de adapter/de hefboom gebruikend een ingepaste ring dan aangehaald. Het wordt algemeen gebruikt in datacommunicatie, telecommunicaties, metingsmateriaal. De schakelaar van Sc en LC-levert gelijkaardige prestaties aan FC-schakelaar maar beiden hebben minder dure componenten, dus FC-presteert de schakelaar met screw-on ring effectief in hoog-trillingsmilieu's.

 

specificaties SM 
Schakelaartype FC AAN FC
OD (mm) 0,9, 2,0, 3,0
Het oppoetsen SM PC DE HEREN PC UPC APC
Toevoegingsverlies ≤0.3dB ≤0.4dB ≤0.2dB ≤0.3dB
Terugkeerverlies ≥40dB ≥50dB ≥65dB
Uitwisselbaarheid ≤0.2dB
Herhaalbaarheid ≤0.2dB
Temperatuurwaaier (℃) -40~+85

 

Toepassingen:
Winkelcomplex,

Elektronische toepassing,

Het systeem van het computernetwerk,

Stemcommunicatiesysteem

 

Waarom kies ons?
1) OEM/EDM is beschikbaar, zijn wij professinalfabrikant.
2) De snelle levertijd is ons voordeel, voor kleine ordehoeveelheid, zou het 5-7 dagen vergen om de productie te beëindigen.
3) De uitstekende naverkoopdienst. Al naverkoop terugkoppelt zal binnen 12 uren worden behandeld.

Contactgegevens
HONGKONG INFINI CO.,LTD

Contactpersoon: sales

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)